domy Sprzedaż

Dom na sprzedaż

Bielsko-Biała, Kamienica

7 pokoi 276 m2 17 996,09 zł/m2
Video
Oferta na wyłączność
Video

Dom na sprzedaż

Buczkowice, Kalna

4 pokoje 100 m2 11 999,00 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Dom na sprzedaż

Katowice, Kostuchna

5 pokoi 209 m2 6 685,46 zł/m2
1 399 000 zł
Oferta na wyłączność
Video
nowa
cena

Dom na sprzedaż

Wyry, Gostyń

6 pokoi 166 m2 7 030,73 zł/m2
1 230 000 zł
Video

Dom na sprzedaż

Mierzęcice, Przeczyce

5 pokoi 185 m2 9 189,19 zł/m2
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Dom na sprzedaż

Turawa, Bierdzany

5 pokoi 160 m2 5 868,75 zł/m2
915 000 zł
Oferta na wyłączność

Dom na sprzedaż

Mikołów

4 pokoje 123 m2 7 868,32 zł/m2

Dom na sprzedaż

Mikołów

5 pokoi 134 m2 8 202,07 zł/m2

Dom na sprzedaż

Orzesze

5 pokoi 134 m2 5 867,79 zł/m2