O firmie

Licencjonowane Biuro Nieruchomości VERITAS prowadzi działalność w zakresie:

Głównym celem firmy jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

Fachowa obsługa oraz bezpieczeństwo każdej transakcji.Szanujemy czas naszych klientów.

VERITAS Nieruchomości wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta.

Nie martw się! Zapraszamy do współpracy, a wszystkie Twoje wątpliwości zostaną rozwiane! Krok po kroku, wyjaśnimy oraz przeprowadzimy Cię przez każdą transakcję, gwarantując Twoje bezpieczeństwo prawne oraz zadowolenie.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zatrudniliśmy ekspertów, którzy przeprowadzą transakcję od weryfikacji nieruchomości po załatwienie kwestii jej finansowania.

Bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji, które biuro nieruchomości gwarantuje sprzedającemu/wynajmującemu. Ma on pewność, że nie trafi do niego przypadkowa osoba z ulicy, ale osoba już wcześniej zweryfikowana w biurze nieruchomości – spisana z dowodu osobistego.

Właściciele nieruchomości często mają nieuregulowane kwestie prawne związane z własnością wtedypośrednik w obrocie nieruchomościami jest osobą, która posiada odpowiednią wiedzę i przede wszystkim doświadczenie,które przekłada się na weryfikację dokumentów, pomoc w uregulowaniu stanów prawnych nieruchomości.

Dokonując transakcji z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami minimalizujesz ryzyko związane z utratą pieniędzy oraz czasu.


Pośrednik skompletuje wszelkie dokumenty do umowy przedwstępnej bądź przenoszącej własność, co zdecydowanie skraca czas oczekiwania na sporządzenie umowy notarialnej.

Sprzedający/Wynajmujący oszczędza zarówno czas, jak i koszty

Nasze wieloletnie doświadczenie poparte jest ceryfikatami:

Oraz przynależnością do:

Mając na uwadze profesjonalną i jak najlepszą obsługę stale podnosimy jakość naszych usług poprzez ciągłe szkolenia oraz wdrażanie nowych technologii mających zastosowanie na rynku nieruchomości

Współpracujemy z:


Certyfikaty