Adres biura

Siedziba firmy

VERITAS Nieruchomości
Katowice, ul. Andrzeja Mielęckiego 10 lok. 503

ING Bank Śląski 78 1050 1214 1000 0091 3810 0111

NIP - 9542436201 

REGON 243337783

Agent nieruchomości

Leszek Czura
DYREKTOR BIURA.
Absolwent studiów wyższych Zarządzanie w Administracji Samorządowej oraz studiów kierunkowych Administracja i Obrót Nieruchomościami, Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr 14431, Licencjonowany zarządca nieruchomości nr 22284. Członek Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Członek Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego stowarzyszenia pośredników w obrocie nieruchomościami.
Nieruchomości to jego pasja, pracuje aktywnie w branży od 2010r. Główną jego cechą jest indywidualne podejście do każdego klienta, kompetencja oraz rzetelne i profesjonalne świadczenie usług.

Agent nieruchomości

EWA SZYMAŁA-CZURA
POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI.
Mgr Ewa Szymała-Czura - pośredniczka w obrocie nieruchomościami. Osoba pełna pasji, uwielbiająca wyzwania, która zajmie się Twoja sprawą z pełną atencją i sprawi, że transakcja będzie skuteczna oraz przyjemna. Pasjonatka rynku nieruchomości, inwestorka. Specjalność - domy oraz apartamenty.
Specjalność - domy oraz apartamenty.

Agent nieruchomości

TOMASZ MISIEWICZ
POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI.
Tomasz Misiewicz Uparcie skuteczny w dążeniu do obranego celu, ze szczególną pasją do nieruchomości. Rozwiązywanie problemów oraz dynamiczne działanie są wpisane w jego osobowość, pomagają one finalizować nawet najtrudniejsze transakcje z zachowaniem jak największej możliwej korzyści dla swoich klientów.

Agent nieruchomości

KINGA DANISIEWICZ
POŚREDNICZKA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI.
Absolwentka Akademii Obrony Narodowej w Warszawie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne oraz studiów podyplomowych Business English na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Posiada 10 letnie doświadczenie w korporacjach międzynarodowych gdzie dbanie o interesy klienta zawsze były priorytetem. Dziś związana z branżą IT i nieruchomościami. Prywatnie mama i miłośniczka motocykli szosowo-turystycznych.

Agent nieruchomości

TOMASZ MIKOŁAJCZAK
POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Agent nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem handlowym, zdobytym poprzez współpracę z klientami z całej Europy. Przez dekadę prowadził własny biznes transportowy, dzięki czemu doskonale zdaje sobie sprawę, że relacje z klientem są podstawą długofalowej współpracy i bazą do zadowolenia obu stron, zgodnie z zasadą „win-win

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
16 4
Niepoprawny wynik