Lista ofert

Oferta na wyłączność

Mieszkanie na wynajem

Katowice, Piotrowice

2 pokoje 47 m2 37,23 zł/m2
Oferta na wyłączność
Wirtualny spacer
nowa
cena

Mieszkanie na wynajem

Katowice, Dąb

2 pokoje 40 m2 58,75 zł/m2
2 400 zł
Wirtualny spacer
Oferta na wyłączność

Mieszkanie na sprzedaż

Zabrze, Centrum

2 pokoje 38 m2 8 900,00 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność
Video

Działka na sprzedaż

Mysłowice, Wesoła

1 926 m2 295,95 zł/m2
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Mieszkanie na sprzedaż

Katowice, Centrum

2 pokoje 42 m2 7 335,54 zł/m2
310 000 zł
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Mieszkanie na sprzedaż

Kraków, Śródmieście

3 pokoje 88 m2 30 654,52 zł/m2
2 693 000 zł
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność

Działka na sprzedaż

Katowice, Kostuchna

1 723 m2 811,96 zł/m2
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność
Video
nowa
cena

Działka na sprzedaż

Bobrowniki, Siemonia

17 992 m2 90,00 zł/m2
1 979 120 zł
Oferta na wyłączność
Video
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Mieszkanie na sprzedaż

Siemianowice Śląskie

3 pokoje 61 m2 5 829,23 zł/m2
355 000 zł
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Mieszkanie na wynajem

Katowice, Ligota

3 pokoje 78 m2 38,46 zł/m2
3 250 zł
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Dom na sprzedaż

Katowice, Kostuchna

5 pokoi 209 m2 6 685,46 zł/m2
1 399 000 zł
Oferta na wyłączność
Oferta na wyłączność
nowa
cena

Mieszkanie na wynajem

Katowice, Centrum

2 pokoje 34 m2 53,68 zł/m2
2 000 zł
Oferta na wyłączność