Dom na sprzedaż

Mysłowice, Orła Białego

4 pokoje
90.98 m²
7 339,66 zł/m2
parter
VTS-DS-6621
Powiadom o spadku ceny

667 762 zł

Dom na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty VTS-DS-6621
Powierzchnia 90,98 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 90,98 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu szereg środkowy
Technologia budowlana ceramiczny porotherm
Standard
Piętro parter
Liczba pięter w budynku 1
Garaż brak
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Balkon taras
Kształt działki prostokat
Pokrycie dachu dachówka ceramiczna
Stan budynku do wykończenia
Rok budowy 2024
Gaz jest
Woda ciepła z pieca CO
Dojazd asfalt
Otoczenie działki zabudowane
Ogrzewanie podłogowe
Umeblowanie puste
Alarm tak
Drzwi antywłamaniowe tak
Prąd jest
Kanalizacja miejska

Opis nieruchomości

Nowe domy jednorodzinne dwulokalowe w Mysłowicach - oddanie do użytku I KWARTAŁ 2024

Orle Wzgórze w Mysłowicach to kompleks 10 nowoczesnych budynków z instalacją fotowoltaiczną, w ramach którego realizowanych jest:

20 komfortowych lokali mieszkalnych o powierzchni 90,98 m2 każde. Każde mieszkanie posiada układ dwupoziomowy - parter oraz piętro, z przestronnym salonem i funkcjonalną kuchnią, które tworzą wspólną strefę dla Twojej rodziny. Na piętrze życie nabiera intymności – do dyspozycji 3 pokoje wraz z dodatkową łazienką. Ponadto przewidziano dodatkowe pomieszczenie na poddaszu o powierzchni około 48 m2, mogące pełnić funkcję gospodarczą.

Aby móc w pełni korzystać z uroków otaczającej okolicy do każdego mieszkania zaprojektowano od strony południowej funkcjonalny ogród. Przewidziane są 2 miejsca parkingowe przypisane do każdego lokalu mieszkalnego.

Orle Wzgórze to unikalne osiedle łączące atuty miejsca dobrze skomunikowanego z głównymi szlakami komunikacyjnymi z jednej strony, a z drugiej gwarantujące komfort mieszkania z dala od zgiełku, pośpiechu i wielkomiejskiej wrzawy.
To unikalne osiedle dedykujemy inwestorom, którzy świadomie wybierają proekologiczne rozwiązania oraz technologie pozwalające mieszkać wygodnie i bezpiecznie.

 

Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Orle Wzgórze

  • Ponadstandardowe wyposażenie mieszkań - we wszystkich pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe zapewniające komfort i oszczędności w eksploatacji.
  • Spokojna, cicha okolica - bezpośrednie otoczenie to wyłącznie las, łąki, jednorodzinne domy... i tak pozostanie na zawsze.
  • Ekologiczne rozwiązania - fotowoltaika - niższe koszty utrzymania, większy komfort użytkowania.

Komfort w wielkim mieście - lokalizacja!

Orle Wzgórze położone jest w południowo-zachodniej części Mysłowic. W tej spokojnej okolicy odnajdziesz zieleń łąk i szum drzew. To miejsce, które zapewnia spokój i wytchnienie, a przy tym również świetne możliwości rekreacji dla Ciebie i zabawy dla dzieci.

W pobliżu możesz zrobić zakupy w delikatesach (2 minuty jazdy samochodem). Na dojazd do szkoły podstawowej lub przedszkola potrzebujesz zaledwie kilka minut. Dzięki sieci lokalnych dróg łatwo dotrzesz do głównych arterii, które zaprowadza się do głównych ośrodków miejskich regionu.

W odległości 4 km od inwestycji i niespełna 10 min jazdy samochodem znajduje się zbiornik wodny wraz z obszarem rekreacyjno- sportowym „Wesoła Fala” z kortami tenisowymi, klubem jeździeckim, wędkarskim, molo, domkami kempingowymi oraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Bliskość Katowickiej dzielnicy Murcki, która oferuje zaplecze gastronomiczne, kulturalne oraz rekreacyjne. Zlokalizowany tam Park Murcki oraz Rezerwat Lasu Murckowskiego w odległości 12 min jazdy samochodem z inwestycji Orle Wzgórze oferuje boisko piłki nożnej i siatkówki, lodowisko w okresie zimowym oraz liczne szlaki rowerowe.

W otoczeniu osiedla powstają wyłącznie jednorodzinne domy, dlatego spokojny charakter Orlego Wzgórza nie zmieni się w przyszłości.

W bezpośrednim sąsiedztwie odkryjesz malowniczy las. Nic więc dziwnego, że całe to unikalne osiedle zaprojektowano z myślą o ekologii. W jego otoczeniu powstają wyłącznie jednorodzinne domy, dlatego spokojny charakter Orlego Wzgórza nie zmieni się w przyszłości.

Nota prawna

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!

UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."

2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Kalkulatory

Kalkulator kosztów

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Podobne oferty

Dom na sprzedaż

Mysłowice

4 Pokoje 91 m2 7 339,66 zł/m2

Dom na sprzedaż

Mysłowice

4 Pokoje 91 m2 7 339,66 zł/m2

Pośrednik/Zarządca

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
11 7
Niepoprawny wynik