WITAJ! CIESZE SIĘ, ŻE Z NAMI JESTEŚ!

Witam serdecznie na naszym blogu, którego głównym celem jest przybliżenie Ci rynku nieruchomości i pojęć z nim związanych. W pierwszej kolejności pozwól, że się przedstawię i opowiem trochę o marce VERITAS Nieruchomości.

 

Marka VERITAS Nieruchomości powstała w 2013r i decyzja o tym była poparta wcześniejszym doświadczeniem na rynku nieruchomości jako aktywny pośrednik specjalizujący się w pośredniczeniu w sprzedaży/wynajmie, kupnie/najmie wszelakich nieruchomości: mieszkania, domy, działki, tereny inwestycyjne, hale magazynowe, hale produkcyjne, lokale biurowe...etc. Tak dużo doświadczeń zaowocowało nabyciem ponadprzeciętnych umiejętności, które są niezbędne w pracy każdego pośrednika – i dziś jestem do Twojej dyspozycji by pomóc w Twojej sprawie.

 

Na blogu znajdziesz dużo ciekawych artykułów pisanych prostym, zrozumiałem językiem po to by szybko przyswajać zagadnienia z rynku nieruchomości i być pewnym podejmowanych decyzji. Jeżeli będziesz mieć pytania, proszę o kontakt chętnie rozwieje Twoje wątpliwości. Do zobaczenia!