Obiekt na sprzedaż

Włocławek, Witosa

1846.00 m²
1 002,17 zł/m2
VTS-BS-3469
Powiadom o spadku ceny

1 850 000 zł

Obiekt na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty VTS-BS-3469
Powierzchnia 1 846,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 8 613 m²
Rodzaj obiektu biurowiec
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Rok budowy 1965
Woda jest
Dojazd asfalt
Ogrzewanie własne dla budynku
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Prąd jest
Kanalizacja tak

Opis nieruchomości

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa zabudowana obiektami (budynkami) o charakterze usługowo – magazynowymi: budynkiem biurowo – magazynowym, budynkiem warsztatowo – magazynowym, budynkiem garażowym, boksem na śmieci, wiatą oraz infrastrukturą towarzyszącą (m.in. drogi i place), położona w województwie kujawsko – pomorskim, powiecie Miasto Włocławek.

Grunt 8613m2 użytkowanie wieczyste. Bi - inne tereny zabudowane. 2UC – tereny rozmieszczenia wielko powierzchniowych obiektów handlowych typu galerie handlowe, w tym o pow. sprzedaży powyżej 2000m2

1. Budynek biurowo - magazynowy:
Rok budowy: 1965
Rok remontu: 2008
Powierzchnia użytkowa: 710,62m2
Powierzchnia zabudowy: 274,00m2
Kubatura: 2273m3
Ilość kondygnacji: 2
Rodzaj dachu: jednospadowy
Instalacje: elektryczna, CO, wodociągowa i kanalizacyjna

Budynek biurowy dwukondygnacyjny, podpiwniczony; w piwnicy znajdują się dwa pomieszczenia przeznaczone na kotłownię (dawniej węglową, obecnie obiekt podłączony do sieci ciepłowniczej – prawdopodobnie miejskiej) oraz pomieszczenia magazynowe. Na parterze i piętrze znajdują się pomieszczenia przeznaczone na biura, łazienka, wc damskie i męskie. Dodatkowo na parterze wydzielone miejsce na strefę handlową, salę sprzedaży. Budynek ocieplony, w roku 2008 przeprowadzono w nim remont, mający na celu poprawę funkcjonalności (wymiana stolarki okiennej, dobudowanie pomieszczenia portierni). Budynek wielkopłytowy OWT o grubości ścian konstrukcyjnych 19 i 14 cm. Jedna klatka schodowa – biegi prefabrykowane z okładziną lastrykową.

2. Budynek warsztatowo - magazynowy
Rok budowy: 1965
Powierzchnia użytkowa: 658,00m2
Powierzchnia zabudowy: 706,00m2
Kubatura: 2645m3
Ilość kondygnacji: 1
Rodzaj dachu: jednospadowy
Instalacje: elektryczna

Budynek o przeznaczeniu warsztatowo – magazynowym, podzielony na strefę hali głównej i dwa pomieszczenia warsztatowe, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony. Ściany budynku murowane z pustaków z betonu komórkowego. Stropodach z płyt żelbetowych, Strona 14 z 44
korytkowych, kryty papą. Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej. Wrota stalowe. Posadzki cementowe.

3. Budynek garażowy
Rok budowy: 1965
Powierzchnia użytkowa: 477,70m2
Powierzchnia zabudowy: 495,00m2
Kubatura: 1875,00m3
Ilość kondygnacji: 1
Rodzaj dachu: jednospadowy
Instalacje: brak

Budynek o przeznaczeniu garażowym, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, w zwartej zabudowie z budynkiem biurowo – magazynowym, składający się z 30 boksów garażowych. Budynek murowany z pustaków z betonu komórkowego. Filarki wrót garażowych murowane z cegły ceramicznej pełnej. Dach jednospadowy kryty płytami z eternitu falistego.

BUDOWLE:
a) Wiata wolnostojąca o pow. zabudowy 291,60m2
b) Drogi i plac składowy utwardzony płytami monolitycznymi typu MON oraz kostką betonową
c) Ogrodzenie: Nieruchomość w całości ogrodzona, ogrodzeniem zewnętrznym o długości 306 m z siatki stalowej na słupach betonowych, podwyższonym o drut kolczasty rozwinięty na słupkach stalowych. Wzdłuż zachodniej granicy działki rozmieszczone są słupy oświetleniowe. Ponadto na terenie znajdują się pozostałości ogrodzenia wewnętrznego (siatka stalowa na słupkach stalowych osadzonych w ziemi). Wjazd na teren nieruchomości od strony północno – wschodniej, ul. Witosa bramą dwuskrzydłową, metalową.

Lokalizacja:
Przedmiotowa nieruchomość położona jest południowej części miasta Włocławek, przy ulicy Witosa, w pobliżu trasy kolejowej Warszawa – Bydgoszcz.
Nieruchomość graniczy z bocznicą kolejową. W pobliżu przebiega trasa kolejowa Warszawa – Bydgoszcz oraz droga krajowa nr 91, stanowiąca fragmenty tras europejskich E75 i E77. W dalszej odległości, około 500 – 900 m w kierunku południowo – wschodnim znajdują się obiekty handlowe. Od strony północnej, w linii prostej około 2,5km przepływa rzeka Wisła, dzieląca Włocławek na część prawobrzeżną (północna część miasta) i lewobrzeżną.

Komunikacja:
Dojazd do terenu nieruchomość dogodny, bezpośredni od ulicy Witosa (nawierzchnia utwardzona, asfaltowa). Ulica Witosa łączy się od strony północno - wschodniej z Rondem Powstania Styczniowego, prawą nitką drogi krajowej nr 91 (głównym ciągiem komunikacyjnym w tej części miasta). Najbliższy przystanek komunikacji zbiorowej (autobusowy) w odległości około 400 m od terenu nieruchomości przy Aleja Chopina.

POLECAM!!

Nota prawna

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!

UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."

2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Kalkulatory

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Pośrednik/Zarządca

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
12 3
Niepoprawny wynik