| Symbol oferty | VTS-MS-7292 |
| Powierzchnia | 49,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | blok |
| Standard | |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Stan lokalu | do odświeżenia |
| Balkon | jest |
Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – Gliwice, ul. Szafirowa
Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części Gliwic przy ul. Szafirowej 6.
Układ mieszkania:
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.
Stan techniczny:
Mieszkanie przeznaczone do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb. W lokalu zamontowane są okna PCV. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z sieci miejskiej.
Informacje dodatkowe:
Idealna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów.
OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!
POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!
UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."
2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do WKW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.
Specjalista ds nieruchomości