Mieszkanie na sprzedaż Sosnowiec

2 pokoje
39.00 m²
5 538,46 zł/m2
1 piętro
VTS-MS-7329
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

216 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty VTS-MS-7329
Powierzchnia 39,00 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Standard
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do remontu
Balkon jest
piwnica tak

Opis nieruchomości

 

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie | Centrum Sosnowca | ul. Urbanowicz 2/20

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Sosnowiec przy ul. Urbanowicz 2/20. Lokal położony na 1 piętrze w budynku z miejskim ogrzewaniem – idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Najważniejsze informacje:

  • 2 pokoje
  • 1 piętro
  • balkon
  • ogrzewanie miejskie
  • okna plastikowe
  • łazienka po generalnym remoncie (rok temu)
  • pozostała część mieszkania do remontu

Mieszkanie posiada funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny. Odnowiona łazienka pozwala ograniczyć część kosztów remontowych, a resztę lokalu można wykończyć według własnego gustu i potrzeb.

Atuty lokalizacji:

  • ścisłe centrum Sosnowca
  • bardzo dobra komunikacja miejska i drogowa
  • w pobliżu sklepy, szkoły, punkty usługowe i restauracje
  • szybki dojazd do miast aglomeracji śląskiej

Dobra propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów pod wynajem.