Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

1 pokoj
25.00 m²
5 920,00 zł/m2
5 piętro
VTS-MS-7324
Oblicz ratę kredytu Powiadom o spadku ceny

148 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty VTS-MS-7324
Powierzchnia 25,00 m²
Liczba pokoi 1
Rodzaj budynku blok
Standard
Piętro 5
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu do remontu
Mies. czynsz admin. 450 PLN
Okna PCV
Balkon brak
Umeblowanie puste
Winda tak
piwnica tak

Opis nieruchomości

Kawalerka na sprzedaż – Chorzów Batory, ul. Gagarina

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Gagarina 37/28 w dzielnicy Chorzów Batory. Mieszkanie posiada klasyczny układ pomieszczeń – salon z przejściem do kuchni. Lokal przeznaczony jest do remontu, co daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb i gustu.

Ogrzewanie miejskie zapewnia wygodę użytkowania oraz brak konieczności obsługi własnego źródła ciepła. Mieszkanie nie posiada balkonu.

Spokojna lokalizacja z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz infrastruktury miejskiej. Idealna propozycja dla inwestora, singla lub jako mieszkanie na start.