Lokal na wynajem

Katowice, Centrum, Mielęckiego

18.00 m²
45,00 zł/m2
1 piętro
VTS-LW-5692
Powiadom o spadku ceny

810 zł

Lokal na wynajem
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty VTS-LW-5692
Powierzchnia 18,00 m²
Rodzaj budynku biurowiec
Standard
Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 6
Stan lokalu Do wprowadzenia
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu biurowy
Dojazd asfalt
Alarm tak
Winda tak
Drzwi antywłamaniowe tak
Przystosowania dla niepełnosprawnych tak
Możliwość parkowania tak
Własny parking tak
Wejście od ulicy

Opis nieruchomości

DL CENTRAL zlokalizowany jest w silnie zurbanizowanej oraz nasyconej zabudową biurową i handlowo-usługową części miasta, ścisłym centrum Katowic – dzielnicy Śródmieście, przy ul. Mielęckiego 10.

Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowią liczne punkty handlowe i usługowe. To właśnie tu można znaleźć najwięcej modnych restauracji i lokali gastronomicznych różnych typów. To tu zlokalizowane są designerskie hotele. To w tym miejscu przecinają się ulice o najbogatszej tradycji handlowej w mieście. Ul. Mielęckiego krzyżuje się z kultową ul. Mariacką, która od czasów udanej rewitalizacji jest atrakcyjnym, zrewitalizowanym deptakiem miejskim. Można tu odbyć kulinarną podróż po różnych zakątkach świata – od Japonii i Tajlandii przez Rosję i Gruzję aż po Włochy i Irlandię. Bogata jest także oferta gastronomiczna dla wegetarian i wegan – działa tu m. in. najstarsze bistro wegańskie „Złoty Osioł” oraz liczne nowe koncepty oferujące zieloną kuchnię. W bezpośrednim zasięgu znajdują się liczne sklepy i centra handlowe (Galeria Katowicka, Supersam, Skarbek).

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Urząd Miasta oraz inne instytucje użyteczności publicznej, w tym Poczta Główna. Państwowe i prywatne szkoły wyższe przyciągają do Śródmieścia szerokie grono studentów. W ścisłym centrum rozlokowane są także centra eventowe i kulturalne o znaczeniu ponadregionalnym: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Spodek, Muzeum Śląskie, Filharmonia Śląska czy wielokrotnie nagradzana w konkursach architektonicznych siedziba Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia.

ATUTY

  • funkcjonalny obiekt biurowo-usługowy, mieszczący się w zrewitalizowanej modernistycznej kamienicy o ciekawej historii,
  • doskonała i prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Katowic,
  • wysoka rozpoznawalność obiektu,
  • klasyczny design wnętrz,
  • winda,
  • ochrona budynku.


Czynsz: 45 PLN/miesiąc + service 8 PLN/miesiąc (zaliczka).

Nota prawna

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO. UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ JUŻ DZIŚ!

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOK – CODZIENNIE NOWE OFERTY!!

UWAGA:
Prezentowana oferta nieruchomości sporządzona została na podstawie dokumentów oraz oświadczeń uzyskanych od właściciela podczas oględzin nieruchomości, ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

1. USŁUGA POŚREDNICTWA JEST USŁUGĄ ODPŁATNĄ. (Art. 179b. Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami "Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na odpłatnym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów:
1)nabycia lub zbycia praw do nieruchomości
2)nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu;
3)najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części;
4)innych niż określone w pkt 1–3, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części."

2. ZA OBEJRZENIE DANEJ NIERUCHOMOŚCI BIURO NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT, wymagane jednak jest zawarcie umowy pośrednictwa i określenie wynagrodzenia biura w razie dojścia do transakcji.

Lokalizacja nieruchomości

Pośrednik/Zarządca

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
13 9
Niepoprawny wynik