Lokal na wynajem Katowice, Dolina Trzech Stawów

111.40 m²
58,99 zł/m2
2 piętro
VTS-LW-2881
Powiadom o spadku ceny

6 572 zł

Lokal na wynajem

Szczegóły oferty

Symbol oferty VTS-LW-2881
Powierzchnia 111,40 m²
Rodzaj budynku biurowiec
Piętro 2
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do wprowadzenia
Rok budowy 2014

Pośrednik/Zarządca
Nr licencji: 14431/22284

Napisz wiadomość 277 Ofert

Opis nieruchomości

Katowice. Okolice Doliny Trzech stawów.
Nowa powierzchnia biurowa przygotowywana pod klienta.
-

Lokal ma powierzchnię 111,4 m² znajduje  się na drugim piętrze, biurowca , składa się z kilku pomieszczeń /2 gabinety,  open space,  toaleta , kuchnia  oraz pomieszczenie gospodarcze/
-Pomieszczenia klimatyzowane
-4 miejsca parkingowe w cenie, każde kolejne 200 zł netto
-Kontrola dostępu -system kart elektronicznych
-Budynek monitorowany z całodobową ochroną
Internet- światłowód 

KOSZTY WYNAJMU  POWIERZCHNI  BIUROWEJ 
Czynsz: 59 PLN netto/m2
Opłata eksploatacyjna: 19 PLN /m2
(składowe opłaty: CO,woda ciepła/zimna,ochrona,odśnieżanie,wywóz śmieci,itp)
Udział w częściach wspólnych:200zł netto /miesięcznie
Energia elektryczna: według zużycia (podlicznik)

Budynek reprezentacyjny. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu tras wylotowych w kierunku Krakowa i Warszawa oraz Wrocławia.