Finansowanie


Naszym celem jest kompleksowa obsługa każdego klienta, dlatego dla Państwa komfortu rozpoczęliśmy współpracę z ekspertami kredytowana hipotecznego z Libertus Group. 

 

Jako Libertus Group działamy od 2013 roku. W branży finansowej od 1999 roku. Pierwsze „szlify” zdobywaliśmy jako pracownicy banków- dzięki czemu wiemy jak one działają „od środka”. Kolejne lata to praca w korporacyjnym pośrednictwie finansowym - w dwóch największych firmach w Polsce.

Nasz zakres obowiązków był szeroki i z czasem rozwijany - od szeregowego pracownika po dyrektora, kierownika oddziału, gdzie poza wiedzą merytoryczną, ważne były również umiejętności zarządzania ludźmi, ale również skupienie na wynikach oddziału.

Przyszedł jednak czas, kiedy postanowiliśmy zawalczyć o swoją wolność - wolność wyboru, wolność czasu pracy, wolność w doborze sposobów komunikacji z Klientami - stąd Libertus - z łaciny „wolność, niezależność…”

W tej chwili nie jesteśmy podporządkowani planom sprzedażowym, ograniczani wytycznymi „z góry” - sami ustalamy kiedy i gdzie spotykamy się z Klientami, wraz z nimi ustalamy również plan działania. W minionych latach odbyliśmy setki spotkań i pośredniczyliśmy w udzieleniu kredytów dla kilkuset Klientów.

Po spotkaniu z nami, każdy klient:

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne, a cel to uruchomić najtańszy i najbardziej dopasowany do potrzeb kredyt.
Spotkanie z nami zaowocuje wieloma korzyściami, zapraszamy więc do kontaktu!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU PRZEZ FORMULARZ PONIŻEJ!
Anna Charchan - Ostrowska.
Dariusz Ostrowski.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
19 8
Niepoprawny wynik